Anasayfa arrow Hakkımızda
TARİHÇE PDF Yazdır E-posta

Image

1998 yılında Sivas’ta kurulan firmamız  Mert Medikal Ambalaj A.Ş., yıllık 1.200 ton üretim kapasitesine ulaşarak ambalaj sektörünün önde gelen kuruluşlarından biri olmuştur. Firmamız tek kat , baskılı / baskısız polietilen film, çeşitli tip ve ebatta torba üretiminde ambalaj sektörünün lider kuruluşlarından biridir.  

Otomatik dolum makineleri için  Polietilen mono, CPP ve OPP film üzerine 4 ve 6 renk baskı yapılabilmektedir. Palet ambalajlarında kullanılan shrink film, çöp torbası ve yumuşak kulplu, takviyeli, market tipi ve el geçmeli poşet çanta, bakliyat ürünleri, süt ve süt ürünleri ile peçete, tuvalet kağıdı,çocuk bezi ambalajları, ekmek ve yan ürünleri için her türlü ambalaj ile P.E.  masa örtüleri üretimin başlıca konularıdır. 

Siz üreticilerin istekleri doğrultusunda her boy ve her renkte ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap verecek kapasitede tesislerimizle hizmetinizde olduğumuzu bildirir; ihtiyacınız olan ürünlerin grafik tasarım ve üretimlerini firmamızdan alacağınız fiyatlarla yaptırabilmeniz için satış ekibimizle irtibata geçmeniz bizleri mutlu edecektir.

Ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet veriyor olmanın gururunu taşıyan Mert Ambalaj, üretiminin %45’ ini yurt dışına (Almanya, Romanya, Ukrayna )ihraç etmektedir.

 
Dizayn