HomeHakkımızda

Hakkımızda

Tarihçe

1998 yılında Sivas’ta kurulan firmamız  Mert Medikal Ambalaj A.Ş., 20 yılı aşkın deneyimi ile tek kat , baskılı / baskısız polietilen film, çeşitli tip ve ebatta torba üretiminde ambalaj sektörünün önde gelen kuruluşlarından biridir.  

Otomatik dolum makineleri için  Polietilen mono, CPP ve OPP film üzerine 4 ve 6 renk baskı yapılabilmektedir. Palet ambalajlarında kullanılan shrink film, çöp torbası ve buzdolabı poşetleri, yumuşak kulplu, takviyeli, market tipi ve el geçmeli poşet çanta, bakliyat ürünleri, süt ve süt ürünleri ile peçete, tuvalet kağıdı, çocuk bezi ambalajları, ekmek ve yan ürünleri için her türlü ambalaj ile P.E.  masa örtüleri üretimin başlıca konularıdır. 

Siz üreticilerin istekleri doğrultusunda her boy ve her renkte ambalaj ihtiyaçlarınıza cevap verecek kapasitede tesislerimizle hizmetinizde olduğumuzu bildirir; ihtiyacınız olan ürünlerin grafik tasarım ve üretimlerini firmamızdan alacağınız fiyatlarla yaptırabilmeniz için satış ekibimizle irtibata geçmeniz bizleri mutlu edecektir.